Trade Planner Manager [Czech Republic]

Koordinace
Praha - Čakovice - koordinace

PRACUJTE TAM, KDE si vážíme samostatnosti při práci a rozhodování.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo. Odlišují nás vlastní výroby jako řeznictví, pekařství a restaurace, ale pozadu není ani šíře našeho sortimentu, tím jsme jedineční.

Hodil by se nám Trade Planner, který bude pomáhat a směřovat naše obchodní aktivity směrem k zákazníkům.

Co Vás čeká?

Příprava a návrhy trade plánu vč. jeho vyhodnocování a následného doporučení dalších kroků. Na trade plán budete držet v aktuálnosti, vaši další partneři v rámci společnosti budou sortimentní manageři, kolegové z marketingu především z věrnostního programu a CD/CI. Pravidelné sledování konkurence a srovnávání jejich akcí.

Vyhodnocování katalogů a letákových akcí, tedy nejen vyhodnocování a prezentace výsledků, ale i určování dalších kroků.

Podílení se na přípravě strategie a pravidel letákových a katalogových akcí, připravovat návrhy na korekci strategie. Budete vlastníkem promočního procesu.

Spolupráce s externími partnery, kteří poskytují data o trhu - jejich zasmluvnění, vytváření statistik a reportu pro vedení společnosti a další grémia.

V neposlední řadě, také projektové řízení meších projektů, týkajících se letáků či věrnostního programu.

Co očekáváme my?

Znalost maloobchodního trhu a zákaznického chování, analytické myšlení a schopnost z dat nalézat doporučení a východiska. Bez předchozích alespoň 3 leté zkušenosti s Trade Planningem se neobejdete.

Férová mzda a řada dalších výhod

  • smlouva na dobu neurčitou
  • zvýhodněné volání i pro členy rodiny
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
- stravenky ve výši 109,-
  • celoroční 10% zaměstnanecká sleva
  • příspěvek na penzijní pojištění 6000,-/rok
  • možnost Home Office

Fajn, že jste dočetli až sem. Teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال