Účetní v Pohodě - 4 hodiny denně, flexibilita [Czech Republic]

Jsme společnost COFACE - přední mezinárodní úvěrová pojišťovna a poskytovatel kreditních informací, světový leader v pojištění firemních pohledávek (B2B sektor), který pomáhá společnostem po celém světě dosahovat obchodní cíle a získávat tržní podíl tím, že optimalizuje kreditní riziko jejich obchodních partnerů. Coface reprezentuje 4450 zaměstnanců 75 národností v 57 zemích, kde jsou poskytovány lokální služby na mezinárodní úrovni.

Co vás čeká
  • Zpracovávání bankovních výpisů
  • Vystavování faktur a zajištění jejich schvalování
  • Účtování a platba přijatých faktur
  • Práce s interními doklady
  • Práce v účetním programu Pohoda,
  • Spolupráce s ostatními útvary Coface CZ & SK
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
  • Minimálně 3 roky předchozí zkušenosti v oblasti účetnictví, dobrou znalost účetnictví a jeho principů
  • Orientaci v oblasti DPH a daně z příjmu právnických osob
  • Schopnost a chuť pracovat samostatně
  • Spolehlivost, přesnost, schopnost a chuť se učit, otevřenost ke změnám, ochotu pracovat v týmu
  • Velmi dobrou znalost práce s Microsoft Excel
  • Komunikativní znalost angličtiny (přímá nadřízená nemluví česky)
  • Znalost software Pohoda je výhodou
Co vám můžeme nabídnout
  • Příležitost připojit se k profesionálnímu týmu v mezinárodní firmě, menší přátelský kolektiv v rámci oddělení (napříč Prahou a Bratislavou)
  • Flexibilní pracovní dobu a vyvážený poměr práce z domova a v kanceláři v centru Prahy s vynikajícím dopravním spojením (od července na Vyšehradě kousek od metra)
  • Prostor pro profesní rozvoj a vlastní iniciativu
  • 25 dní dovolené + 4 sick days + narozeninový den
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Stravenkový paušál a cafeterii benefitů
  • Služební mobil a notebook

Pokud Vás naše pozice zaujala, neváhejte nás, prosím, kontaktovat. Těšíme se, na Vaši reakci.

Pro výběrové řízení na tuto pozici společnost Coface Czech Services spol. s r.o., IČO:27951561, Štětkova 1638/18, 140 00 Praha 4 - Nusle, jako správce, zpracovávat vámi poskytnuté osobní údaje (nebo veřejně získané) v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال