Facharbeiter:in (m/w/d) Villanyszerelo; lakatos; CNC gépkezelo több muszakban [Austria]

Feladatok:
Üzemi/mechanikai területre
  • A teljesen automatizált gyártósorainkon önálló muködtetése és felügyelete
  • Termékek minoségének biztosítása
  • $ads={1}

  • Hibaelhárítás, hibaanalizálás, gépbeállítás
  • Részvétel a gyártási folyamatok folyamatos fejlesztésében
  • Irányítja, szabályozza, muködteti és felügyeli a részben-, vagy egészben automatizált felületkezelési folyamatokat az eloírásoknak megfeleloen
  • Berendezések folyamatos kontrolállása, optimalizálása
Elektrotechnikai területre
  • Berendezések karbantartása
  • Berendezések optimalizálása
  • Az esetleges zavarok analizálása és elhárítása
  • Karbantartási- és felügyeleti munkálatok végrehajtása
CNC kezelo területre
  • Elektronikus mérések végrehajtása
  • Programok feltelepítése a gépekre
  • Az eszközök mozgatása közepes méretu targoncával
  • Gépek felszerelése, takarítása, alkatrészek cseréje
  • CNC programok szükség szerinti változtatása, szerkesztése
  • Kisebb javítási feladatok elvégzése
Elvárások:
  • Ipari-, vagy muszaki területen szerzett végzettség
  • Többmuszakos munkarend vállalása
  • Pontos munkavégzés
  • Szakmai tapasztalat elonyös
  • Felelosségvállalás és csapatszellem
  • Túlóra vállalása
  • B1 szintu német nyelvismeret szóban és írásban
Kereset, juttatások:
A bruttó havi munkabér tapasztalattól és képzettségtol függoen 3.028,08 Eurotól (teljes munkaidos alapbér). A pozíció függvényében egyéb juttatások, muszakpótlékok, valamint természetesen 13. és 14. havi bér (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld).
Munkavállalói elonyök:
Azonnali fix elhelyezkedés direkt a cégeknél lehetséges (megbeszélés kérdése)
Változatos feladatok egy nemzetközileg tevékenykedo vállalatnál
Akár 10%-al magasabb kereset a KV-ban eloírtakhoz képest (ügyfelenként eltéro)
Kávé és italautomata
Vonzó szociális juttatások, elismero munkahelyi környezet
A betanulási idoszakot követoen a céghez való átvétel lehetosége

Munkaido: 38,5 óra hetente, többmuszakos munkarend
Munkavégzés kezdete: azonnal
Munkavégzés helye: Bezirk Braunau (különféle helyszínek)

Kérjük, hogy jelentkezését és fényképes önéletrajzát német nyelven megküldeni szíveskedjen. Felvételi követelmény a legalább A1-es szintu német nyelvismeret, amennyiben ez nem teljesül, nem tudunk együttmuködni és sajnos el kell utasítanunk a jelentkezését! Köszönjük megértését!

#ungarjob#
3028,08€ per Monat

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال