Vedoucí kanceláře [Czech Republic]

Pracovní náplň:

  • organizuje chod soudní kanceláře
  • plní povinnosti vedoucího zaměstnance ve vztahu k podřízeným zaměstnancům (tj. řídí, organizuje, kontroluje a odpovídá za práci podřízených zaměstnanců)
  • vede rejstřík a další evidenční pomůcky v příslušném informačním systému krajského soudu
  • provádí veškeré administrativní činnosti spojené s vedením (spisová kultura) a pohybem spisu
  • zajišťuje realizaci referátů dle pokynu soudců/asistentů/VSÚ/soudních tajemníků
  • vykonává samostatné sepisování podání a ústních prohlášení účastníků řízení mimo jednání, přijímání do protokolu žádostí o osvobození od soudních poplatků a o ustanovení zástupce, vyznačování doložky právní moci a doložky vykonavatelnosti na stejnopisy rozhodnutí a plnění dalších povinností vyplývajících z jednacího řádu
  • poskytuje stanovené informace příslušným úřadů dle VKŘ
  • zjišťuje údaje z informačních systémů a databází dle příslušného oprávnění
  • doručuje soudní písemnosti u soudu mimo úkony soudu
  • plní další ústní a písemné příkazy nadřízeného zaměstnance, udělené v souladu s druhem a povahou práce ujednané v pracovní smlouvě
  • při své činnosti se řídí obecně závaznými právními předpisy, VKŘ, JŘ, uživatelskou dokumentací k vedení informačních systémů a vnitřními předpisy soudu

Kvalifikační předpoklady:

  • střední vzdělání s maturitní zkouškou

Požadavky:

  • uživatelská znalost MS Office
  • odpovědný přístup ke svěřené agendě, samostatnost, spolehlivost, pečlivost a schopnost týmové spolupráce
  • odolnost vůči stresu
  • příjemné a profesionální vystupování
  • praxe v justici výhodou

Platové zařazení:

  • 8. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (platové rozmezí od 20 130 Kč do 29 520 Kč dle předchozí praxe)
  • zvláštní příplatek ve výši 1 300 Kč
  • příplatek za vedení
  • po zapracování osobní ohodnocení a možnost odměn

Místo výkonu práce:

  • Slezská 2000/9, 120 00 Praha 2

Nabízíme:

  • 200 hodin (25 dnů) dovolené
  • 5 dnů indispozičního volna
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na kartu MultiSport
  • příspěvek ve výši 8 000,- Kč ročně (resp. alikvotní část v závislosti na délce trvání PP v daném kalendářním roce) vyplácen formou karty Sodexo Pass, čerpání ze systému Cafeteria benefity
  • možnost využití rekreačních zařízení Městského soudu v Praze

a další zaměstnanecké výhody dle FKSP

Pracovní úvazek:

  • pracovní poměr na plný úvazek

Pracovní poměr:

  • na dobu určitou v délce 1 roku s možností prodloužení či jeho změny na dobu neurčitou

Nástup:

  • dle dohody, možný ihned

Náležitosti přihlášky:

  • přihlášku do výběrového řízení ve formě strukturovaného životopisu zasílejte k rukám paní Mgr. Hany Kristkové nebo paní Šárky Leinweberové na e-mailové adresy:
  • hkristkova@msoud.pha.justice.cz
  • sleinweberova@msoud.pha.justice.cz
  • Městský soud v Praze si vyhrazuje možnost zrušit vyhlášené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu

Souhlas se zpracováním osobních údajů:

  • Poskytnutím osobních údajů Městskému soudu v Praze prostřednictvím požadovaných podkladů pro výběrové řízení na pracovní pozici udělujete souhlas Městskému soudu v Praze dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95/46/ES, se zpracováním Vašich osobních údajů pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na pracovní pozici. Udělený souhlas máte právo kdykoliv odvolat, v takovém případě se však již nadále nemůžete účastnit výběrového řízení na pracovní pozici.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال