HR BUSINESS PARTNER [Hungary]

Pozíciószám 49280

HR BUSINESS PARTNER

Helyszín: Budapest V. kerület

Szakma: ingatlanüzemeltetés

Megbízónk Magyarország egyik legmegbízhatóbb, kis létszámú ingatlan üzemeltető cége, amely nívós külföldi megrendelőknek szolgáltat. Irodaházak, szállodák, bevásárlóközpontok és logisztikai létesítmények karbantartását és üzemeltetését végzi közel 20 éve. Részére keresünk HR Business Partnert.

Feladatai:

  • Toborzás, kiválasztás menedzselése,
  • Onboarding (beléptetés, menedzselés, utókövetés),
  • Kiléptetési feladatok teljes körű elvégzése,
  • Havi zárási feladatok elvégzése és koordinálása,
  • Munkaidő nyilvántartás előkészítése,
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, bérszámfejtővel, hirdetési platformokkal,
  • Céges rendezvények, megszervezése és lebonyolítása,
  • Riportálás a külföldi tulajdonos felé,
  • Képzések koordinálása,
  • Együttműködés a vállalat GDPR és munkavédelmi szakértőjével.

Ideális pályázónk 3-5 év generalista tapasztalatú, felsőfokú végzettségű szakember, aki ideálisan épületüzemeltetési vagy szállodaipari cégnél is tapasztalatot szerzett. Fontos a kékgalléros, műszaki munkaerő felvételben szerzett gyakorlat. Angolnyelv-tudás társalgási szinten elvárt.

Kölcsönös megfelelés esetén, hosszú távon a cégnél dolgozó, stabil csapat és kiegyensúlyozott, jó hangulatú cég várja.

Fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 49280. pályázati számra hivatkozva várjuk.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال